Menu

David Šrubař - fotograf

Nejčastěji fotím kulturní, firemní a společenské akce ve Frenštátě p. R. a okolí. Rád však za vámi přijedu téměř kamkoliv :-). Rád vám vytvořím vzpomínky i na vaši firemní akci, svatbu, ples či jen rodinnou oslavu nebo vám nafotím snímky vaší rodiny do vašeho rodinného alba. Na vaší akci můžu fotografie rovnou i tisknout na profesionální foto tiskárně. Služba tisku fotografií je velmi vyhledávaná hlavně na eventových akcích, ve fotokoutcích a pod. Máte-li zájem o fotografování nebo tisk fotografií, kontaktujte mně. Určitě se domluvíme.

Mnoho mých fotografií najdete v mém profilu na Zoneramě.

Podívejte se, jaké akce fotím.

Gulášové slavnosti ve Frenštátě

V sobotu 29. července se už od ranních hodin linula frenštátským autokempem vůně smažené cibulky a postupně přicházeli první návštěvníci. Vedle gulášů, které si lidé mohli dát na místě už dopoledne, připravovaly soutěžní týmy guláše soutěžní. Těmi letos byly: Opavský jelení guláš, Srnčí guláš, Guláš z kančích hor, Guláš štěstí, Guláš Mama guli, Maďarský guláš speciál, Javorový guláš a Dělnický guláš. Odborná porota po těžkém rozhodování vyhodnotila jako ten nejlepší letošní guláš, Guláš Štěstí Image Teamu.

Číst dál...

Koncert Public Relations na náměstí

Další z nezapomenutelných koncertů na náměstí v sobotu 22. července 2017 provázel silný déšť a také jedinečná zvuková a světelná kulisa v podobě hromů a blesků. Diváky ani kapelu to však neodradilo a každý, kdo přišel, se parádně bavil až do konce.

Fotogalerie ke shlédnutí na Zoneramě

Číst dál...

Hradišťan - O slunovratu

V sobotu 1. července 2017 večer došlo na Horečkách k dokonalému spojení tance, hudby a textů Jana Skácela. To vše bezchybně rezonovalo s magií místa přírodního amfiteátru. Hradišťan v čele s Jurou Pavlicou a soubor tanečníků pod vedením choreografky Ladislavy Košíkové zde od 20.30 hodin uvedl hudebně taneční pásmo „O slunovratu“. Další z velkých koncertů pod širým nebem se beze zbytku vydařil.

Číst dál...

Vertikální Horečky

Velmi zajímavá akce, které bohužel nevyšlo počasí, se dnes konala na Horečkách. Možnost slanit si z věže skokanského můstku člověk nemá každý den. V době, kdy jsme na Horečkách byli my, pršelo poměrně intenzivně, takže moc zájemců zrovna neslaňovalo. Stihli jsme si však zahrát Discgolf přímo na pódiu v amfiteátru :-). Podívali jsme se, jak se hází obří dřevěnou botou na přesnost a dokonce jsme viděli snad nejdelší skok na lyžích v historii tohoto sportu :-). Skokan na lyžích se z věže skokanského můstku snášel několik minut a patřičně si to užíval. Však se přesvědčte sami :-).

Číst dál...

Koncert Janka Ledeckého

V pátek na Dni města Frenštát p. R. se večer na náměstí konal koncert Janka Ledeckého. Parádní koncert, který Janek protáhl o půl hodiny, plné náměstí lidí, krásné letní počasí a skvělá atmosféra. Níže je výběr fotografií z koncertu a v mé galerii na Zoneramě pak kompletní galerie.

Číst dál...

Den dětí - taková normální rodinka

Frenštátský den dětí s Continentalem, který se konal v pátek 2. května 2017 v areálu Domova seniorů Hortenzie ve Frenštátě pod Radhoštěm, nesl podtitul „Taková normální rodinka“. Celý program, který byl zaměřen na spojování generací, začal ve 13.00 hodin a trval až do 19. hodiny. Na návštěvníky akce v zahradě domova seniorů čekaly soutěže, exhibice, atrakce, tvořivé dílny, taneční vystoupení a závěrečný koncert.

Číst dál...

Kácení máje v Tiché

V sobotu 27. května hasiči v Tiché pokáceli májku. Tentokrát nemuseli, jako při stavění, nikam odjíždět :-). Počasí přálo, lidí se sešla opravdu hromada a celá akce se vydařila. Děti si mohly zařádit na skákacím hradu i zajezdit na koloběžkách. Večer jsme se ještě zašli podívat na koncert skupiny Fleret.

Fotogalerie Kácení máje na Zoneramě.

Číst dál...

Stavění máje v Tiché

V sobotu 29. dubna se v Tiché konalo tradiční "Stavění máje". Vzhledem k předpovědi počasí se kulturní program přesunul do kulturního domu. Vystoupily mažoretky, Sedmikvítek, děti shlédly divadelní představení. Já jsem byl zdejšími hasiči požádán o pomoc při stavění máje, jelikož 2 z nich se rozhodli strčit hlavu do chomoutu a oženit se. Jejich počet byl tedy výrazně oslaben :-). Kývl jsem na to, vždyť náš malý chodí do malých hasičů, tak proč nevyjít vstříc. Navíc, májku jsem ještě nikdy nestavěl :). 

Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS