Menu

David Šrubař - fotograf

Nejčastěji fotím kulturní, firemní a společenské akce ve Frenštátě p. R. a okolí. Rád však za vámi přijedu téměř kamkoliv :-). Rád vám vytvořím vzpomínky i na vaši firemní akci, svatbu, ples či jen rodinnou oslavu nebo vám nafotím snímky vaší rodiny do vašeho rodinného alba. Na vaší akci můžu fotografie rovnou i tisknout na profesionální foto tiskárně. Služba tisku fotografií je velmi vyhledávaná hlavně na eventových akcích, ve fotokoutcích a pod. Máte-li zájem o fotografování nebo tisk fotografií, kontaktujte mně. Určitě se domluvíme.

Mnoho mých fotografií najdete v mém profilu na Zoneramě.

Podívejte se, jaké akce fotím.

Vertikální Horečky

Velmi zajímavá akce, které bohužel nevyšlo počasí, se dnes konala na Horečkách. Možnost slanit si z věže skokanského můstku člověk nemá každý den. V době, kdy jsme na Horečkách byli my, pršelo poměrně intenzivně, takže moc zájemců zrovna neslaňovalo. Stihli jsme si však zahrát Discgolf přímo na pódiu v amfiteátru :-). Podívali jsme se, jak se hází obří dřevěnou botou na přesnost a dokonce jsme viděli snad nejdelší skok na lyžích v historii tohoto sportu :-). Skokan na lyžích se z věže skokanského můstku snášel několik minut a patřičně si to užíval. Však se přesvědčte sami :-).

Číst dál...

Koncert Janka Ledeckého

V pátek na Dni města Frenštát p. R. se večer na náměstí konal koncert Janka Ledeckého. Parádní koncert, který Janek protáhl o půl hodiny, plné náměstí lidí, krásné letní počasí a skvělá atmosféra. Níže je výběr fotografií z koncertu a v mé galerii na Zoneramě pak kompletní galerie.

Číst dál...

Den dětí - taková normální rodinka

Frenštátský den dětí s Continentalem, který se konal v pátek 2. května 2017 v areálu Domova seniorů Hortenzie ve Frenštátě pod Radhoštěm, nesl podtitul „Taková normální rodinka“. Celý program, který byl zaměřen na spojování generací, začal ve 13.00 hodin a trval až do 19. hodiny. Na návštěvníky akce v zahradě domova seniorů čekaly soutěže, exhibice, atrakce, tvořivé dílny, taneční vystoupení a závěrečný koncert.

Číst dál...

Kácení máje v Tiché

V sobotu 27. května hasiči v Tiché pokáceli májku. Tentokrát nemuseli, jako při stavění, nikam odjíždět :-). Počasí přálo, lidí se sešla opravdu hromada a celá akce se vydařila. Děti si mohly zařádit na skákacím hradu i zajezdit na koloběžkách. Večer jsme se ještě zašli podívat na koncert skupiny Fleret.

Fotogalerie Kácení máje na Zoneramě.

Číst dál...

Stavění máje v Tiché

V sobotu 29. dubna se v Tiché konalo tradiční "Stavění máje". Vzhledem k předpovědi počasí se kulturní program přesunul do kulturního domu. Vystoupily mažoretky, Sedmikvítek, děti shlédly divadelní představení. Já jsem byl zdejšími hasiči požádán o pomoc při stavění máje, jelikož 2 z nich se rozhodli strčit hlavu do chomoutu a oženit se. Jejich počet byl tedy výrazně oslaben :-). Kývl jsem na to, vždyť náš malý chodí do malých hasičů, tak proč nevyjít vstříc. Navíc, májku jsem ještě nikdy nestavěl :). 

Číst dál...

Vítání ptačího zpěvu

V sobotu 1. dubna 2017 od osmé hodiny ranní proběhlo akcí Vítání ptačího zpěvu zahájení turistické sezony na naučné stezce Beskydské nebe na Horečkách. Krásné počasí a hlavně velmi atraktivní program doslova nadchl návštěvníky akce. Nově opravená expozice Život v korunách stromů, komentované prohlídky, nový hmyzí hotel, exkurze do ptačí kuchyně, soutěže pro děti, ale především velmi úspěšný odchyt a kroužkovaní ptáků, udělaly z této akce nezapomenutelný zážitek.

Číst dál...

Retro zábava v Bašce

V pátek 31. března jsem fotil na velmi podařené Retro zábavě v Bašce.  Dům kultury praskal ve švech, lidé byli skvěle naladěni a žasl jsem, že snad všichni přišli opravdu v retro oblečení. Teda až na mě :-). Příště to musím napravit :). Na retro zábavě jsme realizovali také fotokoutek, včetně tisku fotografií přímo na místě včetně překryvu fotek s logy. Pár ukázek je níže ve fotogalerii. A pro zájemce/účastníky je zde samozřejmě možnost stažení fotografií z galerie na Zoneramě, odkazy níže v článku.

Číst dál...

Dechberoucí kreslená realita Petra Hrnčárka

Je to kresba nebo fotografie? I na to se ptali návštěvníci slavnostní vernisáže realistické kresby Petra Hrnčárka, která proběhla v pondělí 20. března 2017 ve výstavní síni Albína Poláška v Domě kultury. Výstavní síň se krátce po páté hodině odpolední zaplnila všemi, kteří si přišli prohlédnout originály realistických kreseb frenštátského umělce.

Výstava realistická kresba Petra Hrnčárka je přístupná od 21. března do 21. dubna 2017 každý všední den od 9 do 17 hodin v prostorách výstavní síně Albína Poláška ve frenštátském Domě kultury.

Text převzat z tiskové zprávy Městského kulturního střediska.

Fotografie v mém albu na Zoneramě.

Číst dál...

2. reprezentační ples Continental

V pátek jsem měl možnost fotit již druhý ples společnosti Continental. Na prvním plese byla nasazena velmi vysoká laťka a myslím, že druhý ročník byl také perfektně připraven a zorganizován. Krásná výzdoba, kapela Sagar byla opět úžasná, tombola byla bohatá - akorát jsme nic nevyhráli :-). Teď už nezbývá, než se těšit na další ročník :-)

Číst dál...

Svatba Andrej a Jana

Andrej a Jana si řekli své "ANO" 17. února 2017 v obřadní síni MÚ ve Frenštátě p. R.. Svatební hostina a veselí s kapelou Arrion pokračovalo v hotelu Bartoš. Na svatbě jsem fotil a realizoval fotokoutek včetně tisku fotek. Přímo na místě svatební hosté lepili fotografie do připraveného fotoalba a psali k nim vzkazy, ze svatby pak vznikla nádherná originální vzpomínka.

Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS