Menu

Výstava Kouzlo okamžiku

Výstava Kouzlo okamžiku

Včera proběhla vernisáž výstavy Kouzlo okamžiku, která se nachází ve vestibulu frenštátského kina. Několik fotek je tam i ode mně, takže určitě doporučuji se zajít podívat :-). Výstava je součástí festivalu outdoorových filmů, který probíhá do neděle 24.10.2015 a proto jsou všechny vystavené fotografie se sportovní tématikou. Ode mě na výstavě najdete fotky z Mistrovství světa v bobbingu a Mini Bykekapu.

Několik fotografií z vernisáže výstavy si můžete prohlédnout v mé galerii na zoneramě

 

Tisková zpráva

23. října 2015
Frenštát pod Radhoštěm

Mezinárodní festival outdoorových filmů odstartoval ve frenštátském kině už po třinácté

Každoroční dlouho očekávané čtyři dny plné adrenalinu a dobrodružství, to je přehlídka Mezinárodního festivalu outdoorových filmů, která se ve Frenštátě pod Radhoštěm koná už po třinácté. Na tři desítky filmů se promítají od čtvrtku 22. do neděle 25. října 2015 v sále frenštátského kina a čtvrtým rokem také na doprovodné festivalové scéně, kterou je nízkoprahové centrum Klub Kryt. Festival byl slavnostně zahájen ve čtvrtek 22. října a mimo to probíhají také dopolední promítání pro žáky frenštátských škol.

Festivalové promítání bylo zahájeno prvním blokem filmů v 17 hodin. Krátce po sedmé hodině se diváci sešli ve vestibulu kina, kde byla slavnostní vernisáží zahájena výstava nazvaná Kouzlo okamžiku. Fotografie se sportovní tématikou z objektivu šesti fotografů - Jana Novotného, Lubomíra Mazocha, Davida Šrubaře, Vladimíra Rajnoška, Petra Horníka a Václava Ďatky budou k vidění až do 14. listopadu 2015. O půl osmé ovládla pódium frenštátského kina čtveřice vynikajících sportovců ze skupiny L.E.A.D. Parkoure, kteří na dvou švédských bednách předváděli dech beroucí akrobatické figury. Jejich vystoupení, do kterého zapojili i publikum, si vysloužilo bouřlivý potlesk.

Promítání probíhá každý den ve dvou blocích od 17 a 19.30 hodin v pátek 23. října od 17 a 19.30 hodin také v klubu Kryt. Pro návštěvníky frenštátského festivalu mají pořadatelé připraveno také závěrečné zpestření. „Každý den po skončení druhého bloku filmů losujeme z řad platících diváků tombolu a to hned dvakrát. Jeden vylosovaný divák získává vstupenky na Sraz cestovatelů a Horobál, který se bude konat v únoru příštího roku a dále pokud správně zodpoví soutěžní otázku na daný den, tak mohou vyhrát jednu ze tří cen, které do tomboly věnovala firma Tobi sport," uvedla Lenka Krestová, která má organizaci MFOF v kině na starost.

Galerie Obrázků

Fotograf David Šrubař

Fotografování se stalo mým koníčkem hned po škole. Nejvíce mě baví reportáže, většinou z kulturních akcí, plesů a koncertů. Občas fotím také svatby, děti, rodiny a páry. Na vaši akci nebo svatbu mohu přijet s mobilním ateliérem a uspořádat pro vás zábavný fotokoutek včetně okamžitého tisku fotografií nebo vám půjčit Polaroid a o focení se postaráte sami.

Internetová stránka: www.facebook.com/FotoDavidSrubar/

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.