Menu

Česká pošta si odstávku naplánovat umí

Česká pošta si odstávku naplánovat umí

Ne, já fakt nejsem naštvaný. Dneska fakt ne! Česká pošta je přece moderní firma. Pružná. Žádný neschopný státní moloch. Dokáží přece naprogramovat a pak i udržovat skvělou aplikaci. Bez výpadků. Rychlou. Jednoduchou...

 

Proč by dělali plánovanou odstávku v pátek nebo o víkendu, či dokonce ve státní svátek, kdy nelze nic poslat? Vždyť přece udělat upgrade systému ve čtvrtek večer není problém, on nikdo neplánuje chystat zásilky na zítřek, že? A určitě se nemůže nic pokazit, umějí si přece vše dobře naplánovat. A ve 21h. bude přece systém dostupný. Nejpozději! Tak nečekejme na víkend, který začíná pozítří či na státní svátek, který je příští týden (a hned 2). Hurá do toho. Nejpozději ve 21h máme hotovo. A příští odstávku uděláme rovnou odpoledne. Nebo dopoledne. A nebo o ní zapomeneme informovat. To se nám taky moc často nestává, že?

Fotograf David Šrubař

Fotografování se stalo mým koníčkem hned po škole. Nejvíce mě baví reportáže, většinou z kulturních akcí, plesů a koncertů. Občas fotím také svatby, děti, rodiny a páry. Na vaši akci nebo svatbu mohu přijet s mobilním ateliérem a uspořádat pro vás zábavný fotokoutek včetně okamžitého tisku fotografií nebo vám půjčit Polaroid a o focení se postaráte sami.

Internetová stránka: www.facebook.com/FotoDavidSrubar/

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.