Menu

Fotosešit od Saal Digital

Fotosešit od Saal Digital

Protože s fotoknihou od Saal Digital jsem byl velmi spokojen, ani vteřinu jsem neváhal, když jsem spatřil možnost získat fotosešit zdarma - tedy pouze za poštovné.

Musím uznat, že společnost Saal Digital jsem si díky jejich akcím velmi oblíbil. Ač mají vyšší ceny, ve srovnání s jinými fotolaby to stojí za to. Kvalita, kterou za vydané peníze dostanete, je opravdu na velmi vysoké úrovni. O tom jsem se již přesvědčil při pořízení fotoknihy. Zvolil jsem fotosešit velikosti A4 na šířku s kroužkovou vazbou. 

Stránky fotosešitu jsou vytištěny na papíru Premium s gramáží 200 g/m². Jako obal fotosešitu slouží matná ochranná fólie. Fotosešit je spojen kroužkovou vazbou. Tato krásná kroužková vazba umožňuje otočit stránky až o 360 stupňů a tím zaručuje dokonalou flexibilitu. Rozdíl mezi fotosešitem a fotoknihou je v tisku. Fotoknihy jsou vyvolané fotoreprodukcí, fotosešit je vytištěný pomocí kvalitního 6-ti barevného tisku. Tisk je opravdu špičkový a mohu jen doporučit.

Nechal jsem si vytisknout fotosešit o 16 stranách reprezentujících ukázku mého fotografického portfolia. Fotosešit s sebou vozím na akce, kde dělám fotokoutek a kde si jej můžete prohlédnout a sami se přesvědčit o jeho kvalitě. Další takovou akcí, kde mě s fotokoutkem potkáte, je Sraz Lhot a Lehôt ve Lhotce, 8. a 9.7.2017. Fotokoutek si můžete samozřejmě objednat i na vaši akci, svatbu či oslavu. Stačí mě kontaktovat.

 

Galerie Obrázků

Fotograf David Šrubař

Fotografování se stalo mým koníčkem hned po škole. Nejvíce mě baví reportáže, většinou z kulturních akcí, plesů a koncertů. Občas fotím také svatby, děti, rodiny a páry. Na vaši akci nebo svatbu mohu přijet s mobilním ateliérem a uspořádat pro vás zábavný fotokoutek včetně okamžitého tisku fotografií nebo vám půjčit Polaroid a o focení se postaráte sami.

Internetová stránka: www.facebook.com/FotoDavidSrubar/

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.