Menu

HorečkyFest 2017

HorečkyFest 2017

Hudebním rodinným festivalem Horečky fest ožil frenštátský amfiteátr na Horečkách letos už po sedmé. Tato oblíbená multižánrová akce odstartovala v sobotu 15. července ve 12 hodin, kdy se areál otevřel návštěvníkům.

Právě pro ně byl připraven čtrnáctihodinový hudební maratón, ve kterém nechyběly kapely Buty, Skyline, Mirai, zpěvačka Lenny, anebo Šum Svistu s Danielem Nekonečným a spousta dalších vynikajících hudebníků. Čtyři scény: Siemens stage, Continental stage, Rekovice stage a taneční stodola, dětské šapitó, festivalová školka a bohatý doprovodný program si užilo na 4000 diváků. Úsilí pořadatelů bylo navíc odměněno opravdu parádním počasím.

Byl jsem tam. Všechny fotografie z této povedené akce najdete v mé galerii na Zoneramě.

Fotograf David Šrubař

Fotografování se stalo mým koníčkem hned po škole. Nejvíce mě baví reportáže, většinou z kulturních akcí, plesů a koncertů. Občas fotím také svatby, děti, rodiny a páry. Na vaši akci nebo svatbu mohu přijet s mobilním ateliérem a uspořádat pro vás zábavný fotokoutek včetně okamžitého tisku fotografií nebo vám půjčit Polaroid a o focení se postaráte sami.

Internetová stránka: www.facebook.com/FotoDavidSrubar/

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.