Menu

Gulášové slavnosti ve Frenštátě

Gulášové slavnosti ve Frenštátě

V sobotu 29. července se už od ranních hodin linula frenštátským autokempem vůně smažené cibulky a postupně přicházeli první návštěvníci. Vedle gulášů, které si lidé mohli dát na místě už dopoledne, připravovaly soutěžní týmy guláše soutěžní. Těmi letos byly: Opavský jelení guláš, Srnčí guláš, Guláš z kančích hor, Guláš štěstí, Guláš Mama guli, Maďarský guláš speciál, Javorový guláš a Dělnický guláš. Odborná porota po těžkém rozhodování vyhodnotila jako ten nejlepší letošní guláš, Guláš Štěstí Image Teamu.

Pořadatelé z Městského kulturního střediska ve spolupráci s autokempem připravili i letos bohatý doprovodný program. Zatím co děti pískovaly mandaly, řádily ve skákacím hradu a nebo se projížděly autokempem na šlapacích auto kárách, tak na pódiu od půl jedenácté dopoledne až do večerních hodin vystupovaly hudební skupiny. Folková Galerie z Kunčic pod Ondřejníkem, Swingband Jindřicha Dořičáka ze Zubřího, Whitesnake Tribute Band z Ostravy, Manet Rock z Frenštátu a Klika NJ Blues z Nového Jičína.

Fotografie z gulášových slavností jsou ke shlédnutí a stažení v mé fotogalerii na zoneramě.

Fotograf David Šrubař

Fotografování se stalo mým koníčkem hned po škole. Nejvíce mě baví reportáže, většinou z kulturních akcí, plesů a koncertů. Občas fotím také svatby, děti, rodiny a páry. Na vaši akci nebo svatbu mohu přijet s mobilním ateliérem a uspořádat pro vás zábavný fotokoutek včetně okamžitého tisku fotografií nebo vám půjčit Polaroid a o focení se postaráte sami.

Internetová stránka: www.facebook.com/FotoDavidSrubar/

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.