Menu

Hodoňovický masopust

Hodoňovický masopust

Na masopustu jsem byl poprvé v životě. A musím říct, že jsem byl mile překvapen. Krásné masky a skvělá atmosféra mě opravdu překvapily. Ve 13h. vyšel průvod masek s povozem, který vezl basu Julču a cestou k hostinci u Čendy měl asi 5 zastavení (ani jsem to nestihl pořádně počítat) u různých domů v obci, kde čekali jejich majitelé s pohoštěním.

Když průvod, řádně posilněn jak tekutinami, tak výbornými dobrotami, dorazil na plácek před hostincem, konal se obřad Pochování Basy. Na místě byl i historický kolotoč, k zakoupení cukrová vata, výborné domácí wafle, nějaké tekutiny, med atd. Po pochování basy a odvezení smrtky daleko za město následoval ještě kulturní program v hostinci u Čendy. Bylo mi radostí takovou krásnou a humorem nabitou akci fotit.

Všechny fotky jsou ke shlédnutí v galerii zde.

Galerie Obrázků

Fotograf David Šrubař

Fotografování se stalo mým koníčkem hned po škole. Nejvíce mě baví reportáže, většinou z kulturních akcí, plesů a koncertů. Občas fotím také svatby, děti, rodiny a páry. Na vaši akci nebo svatbu mohu přijet s mobilním ateliérem a uspořádat pro vás zábavný fotokoutek včetně okamžitého tisku fotografií nebo vám půjčit Polaroid a o focení se postaráte sami.

Internetová stránka: www.facebook.com/FotoDavidSrubar/

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.