Menu

Raškohrátky 2018

Raškohrátky 2018

Už pošesté se v areálu skokanských můstků Jiřího Rašky konala oblíbená akce pro děti i dospělé Raškohrátky. Rok 2018 je rokem oslav padesátého výročí triumfu Jiřího Rašky na Olympiádě v Grenoblu a tomu odpovídal také program letošních Rakohrátek. Už samotný termín akce byl letos stanoven na neděli 11. února 2018, tedy přesně 50 let od zlata.

 Tuto událost si připomněli účastníci akce hned při slavnostním zahájení ve 14 hodin, kdy osobně na Jiřího Rašku zavzpomínala celá řada významných osobností. Hlavní částí programu akce byl už tradičně dětský kombinovaný závod ve skoku na lyžích a sjezdu a závod pro dospělé ve Velevýdrapu do skokanského můstku. Jak samotný závod, tak i bohatý doprovodný program letos přilákal na Raškohrátky rekordní počet dětí.

Moje fotky z Raškohrátek najdete v galerii zde.

 

Text převzat z tiskové zprávy Městského kulturního střediska

Fotograf David Šrubař

Fotografování se stalo mým koníčkem hned po škole. Nejvíce mě baví reportáže, většinou z kulturních akcí, plesů a koncertů. Občas fotím také svatby, děti, rodiny a páry. Na vaši akci nebo svatbu mohu přijet s mobilním ateliérem a uspořádat pro vás zábavný fotokoutek včetně okamžitého tisku fotografií nebo vám půjčit Polaroid a o focení se postaráte sami.

Internetová stránka: www.facebook.com/FotoDavidSrubar/
Více z této kategorie: « Hodoňovický masopust Horobál 2018 »

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.