Menu

Horobál 2018

Horobál 2018

Do Frenštátu pod Radhoštěm se opět po roce sjeli milovníci cestování na v pořadí už 25 sekání cestovatelů a dobrodruhů, završené tradičním Horobálem. V pátek a v sobotu probíhaly v kině cestovatelské besedy.

V prostorách výstavní síně Albína Poláška v Domě kultury pak v sobotu proběhla vernisáž výstavy fotografií ze závodu RAAM 2017, který zdolal Svaťa Božák. Vyvrcholením cestovatelského festivalu pak byl ples zvaný Horobál, letos s tématem Cesta kolem světa. Na Horobálu jsem byl letos teprve po druhé a musím říct, že program byl letos opět velmi bohatý na soutěže i skvělou zábavu.

 Během večera jsme shlédli 2 úžasné exhibice. V té první předvedl své mistrovství na náročných překážkách trojnásobný mistr světa v Bike Trialu Petr Kraus a v druhé taneční exhibici vystoupili famózní mistři Evropy v Electric Boogie duo Hybrids crew Patrick Ulman a Zdeněk Kremláček.

Celý večer hrála opět úžasná kapela Sagar.

Fotografie z výstavy:

https://www.zonerama.com/srubard/Album/4111256

Fotografie z Horobálu:

https://www.zonerama.com/srubard/Album/4111313

 

Z večera jsem si poprvé v životě střihl i krátké video. Je to můj první pokus o střih videa a ještě k tomu ve free softwaru. Ale o tom více možná někdy v samostatném článku :).

 

Galerie Obrázků

Fotograf David Šrubař

Fotografování se stalo mým koníčkem hned po škole. Nejvíce mě baví reportáže, většinou z kulturních akcí, plesů a koncertů. Občas fotím také svatby, děti, rodiny a páry. Na vaši akci nebo svatbu mohu přijet s mobilním ateliérem a uspořádat pro vás zábavný fotokoutek včetně okamžitého tisku fotografií nebo vám půjčit Polaroid a o focení se postaráte sami.

Internetová stránka: www.facebook.com/FotoDavidSrubar/

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.