Menu

Beskydské hry bez hranic

Beskydské hry bez hranic

To zas byla jednou perfektní akce. Dlouho jsem se tak skvěle u focení nebavil, jako u Beskydských her bez hranic, které se v letošním roce konaly u přehrady Baška.

 Týmy z obcí z mikroregionu Frýdlantsko - Beskydy se utkaly v netradičních disciplínách na suchu i na vodě :-). A že té vody bylo fakt hodně, dokonce musela být soutěž i na 20 minut přerušena kvůli prudkému lijáku. Příští ročník téhle krásné akce se koná ve Frýdlantě nad Ostravicí a rozhodně se tam půjdu podívat :).

Večer akci zakončili hasiči krásnou vodní fontánou. Z fontány jsem natočil i krátké video, které odvysílala Česká televize. Mrknout na něj můžete na webu České televize tady.

Všechny fotky z akce ke shlédnutí zde: https://www.zonerama.com/srubard/Photo/4392233/145770737

 

 

Fotograf David Šrubař

Fotografování se stalo mým koníčkem hned po škole. Nejvíce mě baví reportáže, většinou z kulturních akcí, plesů a koncertů. Občas fotím také svatby, děti, rodiny a páry. Na vaši akci nebo svatbu mohu přijet s mobilním ateliérem a uspořádat pro vás zábavný fotokoutek včetně okamžitého tisku fotografií nebo vám půjčit Polaroid a o focení se postaráte sami.

Internetová stránka: www.facebook.com/FotoDavidSrubar/
Více z této kategorie: « Baška na Bašce Svátek dřeva »

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.