Menu

Platby kartou pro drobné podnikatele konečně dostupné

Platby kartou pro drobné podnikatele konečně dostupné

Již dávno jsem chtěl lidem nabídnout možnost platit za mé služby platební kartou, jak při odběru osobním odběru zboží ze Zajímavých dárků, blinkrů na kolo, či focení ve fotokoutku. Poptával jsem platební terminál ve více bankách, jejich nabídka však pro mě byla absolutně nereálná. Můj obrat je poměrně malý, navíc částka za jednotlivou transakci je také nízká, hlavně ve fotokoutku často hluboce pod 100 kč za jednu fotku.

Taková běžná nabídka české banky, když jim slíbíte nějaký obrat v desítkách tisíc měsíčně, je minimální měsíční paušál kolem 1000kč a k tomu kolem 5% poplatek z každé transakce. A to ani nechci vědět, o kolik by mi to ještě zvedli, kdyby mimo sezónu byl obrat při platbách kartou třeba nulový :-).

Konečně se však i do České republiky dostal zajímavý londýnský StartUp SumUp. Cílí především na menší podnikatele a to je přesně to pravé ořechové pro nás malé, kteří občas chceme přijmout platbu platební kartou, nevyhodit zbytečně velkou částku za provize bance a už vůbec se nechceme zavazovat k nějakému obratu či platit měsíční paušál.

Aktuálně, do konce července, je platební terminál SumUp Air v akci za 490 kč bez DPH a při každé uskutečněné transakci zaplatíte "jen" 1,95%. Nezavazujete se k žádným měsíčním poplatků či určitému obratu - spíše naopak - když máte obraty velké, můžete si vyjednat výhodnější podmínky.

Fotograf David Šrubař

Fotografování se stalo mým koníčkem hned po škole. Nejvíce mě baví reportáže, většinou z kulturních akcí, plesů a koncertů. Občas fotím také svatby, děti, rodiny a páry. Na vaši akci nebo svatbu mohu přijet s mobilním ateliérem a uspořádat pro vás zábavný fotokoutek včetně okamžitého tisku fotografií nebo vám půjčit Polaroid a o focení se postaráte sami.

Internetová stránka: www.facebook.com/FotoDavidSrubar/
Více z této kategorie: « Město Jičín

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.