Menu

Svatba Katka a Zdeněk

Svatba Katka a Zdeněk

Letos jsem fotil samé krásné a veselé svatby, jako třeba tu od Katky a Zdeňka. Jelikož oba hrají florbal, nafotil jsem s nimi i fotku pro svatební oznámení ve florbalovém duchu. Svatební obřad měli v krásném sále v Tiché, hostinu ve Vlčovicích a portréty jsme zajeli nafotit na Hukvaldy.

Jsem rád, že dali na mé doporučení a na focení jsme vyrazili později odpoledne. Ten den bylo obrovské vedro a podvečerní čas byl na focení ideální, jak teplotou, tak příjemným světlem. Skvělý vysmátý pár měl veselou svatbu, na které se nikdo nenudil. Večer, když jsme se vrátili z portrétního focení, jsem jim ještě realizoval fotokoutek, ze kterého jim zůstane jako památka krásné fotoalbum s originálními fotkami a vzkazy svatebčanů.

Fotograf David Šrubař

Fotografování se stalo mým koníčkem hned po škole. Nejvíce mě baví reportáže, většinou z kulturních akcí, plesů a koncertů. Občas fotím také svatby, děti, rodiny a páry. Na vaši akci nebo svatbu mohu přijet s mobilním ateliérem a uspořádat pro vás zábavný fotokoutek včetně okamžitého tisku fotografií nebo vám půjčit Polaroid a o focení se postaráte sami.

Internetová stránka: www.facebook.com/FotoDavidSrubar/

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.