Menu

Vzdálená pomoc

Potřebujete li ode mne vzdálenou pomoc při řešení vašich problémů, mohu se k vašemu PC připojit pomocí jednoho z následujících programů... Který program použijeme, se vždy domluvíme.

Programy pro vzdálenou pomoc:

 

teamviewerTeamViewer

Stáhněte se program TeamViewer. Po spuštění se vám zobrazí obrazovka, kde máte na výběr 2 možnosti - INSTALL a RUN. Zvolte druhou možnost - RUN. Na následující stránce potvrďte souhlas s podmínkami. Program se vám ihned spustí, bez instalace. V levé polovině pak vidíte 2 okna s čísly: ID a Password. Obě tato čísla mi sdělíte. Díky těmto informacím se připojím přes internet k vašemu PC a můžu s ním pracovat stejně, jako bych u něj seděl.

stránky programu TeamViewer


 

crossloopCrossloop

Crossloop je skvělý program pro vzdálenou správu PC. Předností je skutečnost, že CrossLoop nezastaví neveřejná IP adresa a často ani firewall!

Pomocí programu CrossLoop se mohu připojit do vašeho počítače stejně, jako bych u něj seděl. Nemusíte jej tak nikde nosit a mohu vám pomoct s řešením vašeho problému na dálku. Po stažení a instalaci programu Crossloop se vám zobrazí okno, viz obrázek, kde vidíte přístupový kód. Ten je nutno mi sdělit a pak kliknout na tlačítko Připojit. Jakmile je připojení navázáno, mohu s vaším počítačem pracovat.

stránky programu Crossloop

 

 

Fotograf David Šrubař

Fotografování se stalo mým koníčkem hned po škole. Nejvíce mě baví reportáže, většinou z kulturních akcí, plesů a koncertů. Občas fotím také svatby, děti, rodiny a páry. Na vaši akci nebo svatbu mohu přijet s mobilním ateliérem a uspořádat pro vás zábavný fotokoutek včetně okamžitého tisku fotografií nebo vám půjčit Polaroid a o focení se postaráte sami.

Internetová stránka: www.facebook.com/FotoDavidSrubar/
Více z této kategorie: Záchrana dat »

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.