Menu

Proměny Štramberské Trúby

Štramberská Trúba
Štramberská Trúba

Koncem loňského roku jsem vyrobil internetové stránky pro areál hradu Štramberská Trúba. Jak vypadají, se podívejte na adrese http://www.stramberskatruba.cz. Proč to vlastně zmiňuji? Není to proto, že bych se chtěl chlubit vlastní prací, ale spíše prací jiných. V loňském roce přebrala správu Štramberské Trúby společnost Valašské království s.r.o., se kterou externě spolupracuji. A musím říct, že se toho na Trúbě hodně změnilo.

Zrekontruovala se chata Dr. Hrstky, Jaroňkova útulna už je taky útulná, pořádají se akce a cestovatelské přednášky, přibyla Dřevjanka na hradbách a takhle bych mohl pokračovat ještě hodně dlouho. Určitě doporučuji Štramberskou Trúbu navštívit, je tam co vidět i co dělat. Už to není ta nudná Štramberská Trúba, jak ji někteří znáte.

Jak vypadá Trúba a život na ní se můžete mrknout v mém fotoalbu.

Fotograf David Šrubař

Fotografování se stalo mým koníčkem hned po škole. Nejvíce mě baví reportáže, většinou z kulturních akcí, plesů a koncertů. Občas fotím také svatby, děti, rodiny a páry. Na vaši akci nebo svatbu mohu přijet s mobilním ateliérem a uspořádat pro vás zábavný fotokoutek včetně okamžitého tisku fotografií nebo vám půjčit Polaroid a o focení se postaráte sami.

Internetová stránka: www.facebook.com/FotoDavidSrubar/

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.