Menu

Lední revue Holiday on Ice - Vídeň

Lední revue Holiday on Ice - Vídeň

Koncem ledna jsme s Dančou využili nabídky jedné nejmenované cestovní kanceláře zúčastnit se víkendového zájezdu do Vídně. Nabídka slibovala prohlídku Vídně, vstupenky na Holiday on Ice, noc v 3 - 4 hvězdičkovém hotelu a zajímavou předváděcí akci.

V sobotu ráno jsme vyjeli a kolem poledne jsme již byli v hotelu. Ubytování bez výhrad, snad jen topení nám mohli pustit. Asi si říkali, že když se večer vrátíme z představení, budeme tak unavení, že zalezeme pod peřinu a ani si nevšimneme, že je tam poněkud chladněji, než by člověk od 3 hvězdičkového hotelu čekal...

 

Jakmile jsme se ubytovali, vyrazili jsme do Vídně. Bohužel, počasí nám moc nepřálo, bylo poměrně chladno a hlavně foukal silný vítr. Prohlídku města jsme si tedy moc neužili a zakotvili jsme v jednom nákupním centru, kde jsme čekali na začátek námi očekávané show Holiday on Ice.

Představení bylo opravdu pěkné a zajímavé, škoda jen, že jsme seděli úplně vzadu a ještě k tomu v poměrně nevýhodném místě na pozorování (v rohu stadionu). Navíc panička, která seděla přede mnou, byla obdarována vyšším vzrůstem a opravdu načesanou hřívou vlasů, takže ikdyž řada před námi byla umístěna o 1 schod níže, její hlava byla to, na co jsem koukal nejvíce.

Druhý den nás čekala reklamní show, kde se nám organizátoři pokoušeli vyloženě vnutit všemožné výrobky, od hrnců, přes vysavače, až po parní čistič a zájezdy do exotických zemí za ty nejlepší ceny. Odolali jsme. Ostatní však to štěstí neměli... Díky vám všem však za to, že jste si něco koupili, jinak bychom tam seděli asi ještě teď. už tak ta show trvala nekonečných cca 5 hodin. Ještě, že byla zakončena vynikajícím obědem, jedním miniknedlíkem, kopečkem zelí a obdélníčkem masa. Ach my Češi nenasytní, proč jen to většině lidí přišlo trošku málo? Na druhou stranu, snad poprvé ve svém životě jsem viděl, že všichni všechno snědli, nikdo nic nenechal, ani děti. Po té velmi zajímavé show nás čekala jen zdlouhavá cesta domů.

A co napsat závěrem? Představení Holiday on Ice bylo pěkné, počasí nám moc nevyšlo a reklamní show mohla být alespoň o polovinu kratší.

Fotograf David Šrubař

Fotografování se stalo mým koníčkem hned po škole. Nejvíce mě baví reportáže, většinou z kulturních akcí, plesů a koncertů. Občas fotím také svatby, děti, rodiny a páry. Na vaši akci nebo svatbu mohu přijet s mobilním ateliérem a uspořádat pro vás zábavný fotokoutek včetně okamžitého tisku fotografií nebo vám půjčit Polaroid a o focení se postaráte sami.

Internetová stránka: www.facebook.com/FotoDavidSrubar/

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.