Menu

Fotokoutek

Zábavný fotokoutek s vtipnými rekvizitami a okamžitým tiskem fotografií včetně grafiky na míru vaší akce.

Fotokoutek je skvělá zábava na ples, oslavy, firemní akce i svatby.

Cena fotokoutku začíná na 0 Kč!

Napište či zavolejte ohledně volných termínů. 

Chcete okamžitý tisk na vaší akci, ale chcete se fotit sami? Půjčte si Polaroid. K dispozici nabízím Polaroid SNAP TOUCH. Skvělý fotoaparát, který vám umožní mít fotografie v digitální podobě a zároveň si je můžete vytisknout. Obrovská úspora peněz oproti běžným instantním fotoaparátům - tiskne pouze ty fotografie, které vytisknout chcete!

 

Výběr z realizovaných fotokoutků:

Fotokoutek - Maškarní karneval MŠ Trojanovice

V neděli 4. února se konal karneval mateřské školy v Trojanovicích v hotelu Beskyd. Byl jsem požádán o realizaci fotokoutku a nafocení karnevalu. Jelikož program byl velmi bohatý, pěkně se nám podařilo oba požadavky sloučit dohromady. Před zahájením programu a během přestávek se rodiče a jejich ratolesti mohli vyfotit ve fotokoutku a během programu jsem pořídil několik snímků z jeho průběhu.

Číst dál...

Fotokoutek - V. Reprezentační ples města Frýdlantu n. O.

V sobotu 27. ledna se konal V. Reprezentační ples města Frýdlantu nad Ostravicí. V Kulturním centru jsem byl poprvé a musím uznat, že prostory jsou to nádherné. Sál byl úžasně vyzdoben, lidé krásně oblečení a vysmátí, skvělá hudba, zajímavý program. Co více si přát? 

Číst dál...

Fotokoutek - Školní večírek - Trojanovice

V sobotu 13. ledna jsem realizoval pro Spolek klubu rodičů a přátel školy při ZŠ Trojanovice fotokoutek na plese v Trojanovicích. Návštěvníci fotokoutku si zdarma odnesli vytištěnou fotografii včetně implementované grafiky. Galerie fotografií je ke shlédnutí pouze pro účastníky akce.

Číst dál...