Menu

O mně

Tenhle web v různých podobách existuje již od roku 2006 a teprve teď, skoro 10 let od jeho založení, jsem se rozhodl na tuto konkrétní stránku něco o sobě napsat. 

Po ukončení základní školy, kterou jsem navštěvoval 9 let (ano, patřil jsem mezi ročníky, které musely po delší době 8 leté povinné školní docházky opět chodit 9 let). Vystudoval jsem SPŠE ve Frenštátě p. R. a úspěšně odmaturoval.

Po maturitě jsem pracoval v Siemens Frenštát p. R., následně jsem šel na civilní službu do CVČ Astra (ano, opět jsem patřil mezi ročníky, které musely jako poslední na povinnou vojenskou službu nebo civilní službu. Rok po nás byla povinná vojenská služba zrušena). Po ukončení civilní služby jsem ještě pár let v CVČ Astra pracoval. Následně jsem se opět vrátil do Siemensu jako IT administrátor. Pár let po té jsem šel pracoval jako IT administrátor do jedné soukromé společnosti v Ostravě. Po odchodu jsem začal podnikat, jako jeden z prvních v ČR jsem začal provozovat eshop s gadgets a vychytávkami. Pár let byl tento eshop hlavním zdrojem mé obživy, pak se však naskytla příležitost jít pracovat do společnosti Continental jako IT administrátor, které jsem využil.

Nyní tedy pracuji v Conti ve Frenštátě. K tomu se ve volných chvílích věnuji fotografování. Ze sportu mě v poslední době začaly bavit kolečkové brusle, od mala také kolo. Rád si vyjdu s kamarády na nějaký ten kopeček v okolí.

Fotograf David Šrubař

Fotografování se stalo mým koníčkem hned po škole. Nejvíce mě baví reportáže, většinou z kulturních akcí, plesů a koncertů. Občas fotím také svatby, děti, rodiny a páry. Na vaši akci nebo svatbu mohu přijet s mobilním ateliérem a uspořádat pro vás zábavný fotokoutek včetně okamžitého tisku fotografií nebo vám půjčit Polaroid a o focení se postaráte sami.

Internetová stránka: www.facebook.com/FotoDavidSrubar/
Více z této kategorie: « Dokumenty a certifikáty Kontakt »

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.