Menu

Videotéka

Videotéka je program, který jsem v roce 2001 vytvořil, hlavně pro potřebu svou a mých přátel, především mého bratrance Radka Juračáka, terého tímto zdravím a přeji mu, aby mu tento program dobře sloužil. Již podle názvu programu se dá usoudit, že má něco společného s videem a knihovnou. Ano, je tomu skutečně tak. Program slouží k evidenci videokazet, filmů na nich a samozřejmě umožňuje také evidenci půjčených kazet. S touto užitečnou funkcí již konečně budete vědět, komu jste tu kazetu, kterou již tak dlouho postrádáte, půjčili. Nebudete již mít problém zjistit, co je na dané kazetě nahráno (pokud ovšem budete do programu zadávat pravdivá data, že?).

Jestli vás tento program zajímá poněkud více, můžete si stáhnout dokumentaci k Videotéce verze 2.3 psanou ve Wordu 2000 a zabalenou v zip archivu o velikosti asi 0,6 MB.

Můj program ve verzi 2.3 naleznete také na Chip CD 12/2002 v adresáři Ctenari\Srubar. Sám o sobě se vejde na jednu 3,5" disketu, jelikož však využívá možností databází a potřebuje ke své činnosti BDE, je jeho instalace poněkud větší. Stáhněte si soubor videoteka.zip a po jeho rozbalení spusťte instalaci pomocí "setup.exe". A nebojte se! Je to freeware. Co to znamená? No přece něco velmi krásného (nic lepšího už snad ani nemůže být, nebo že by přece jen ano?). Za její používání nemusíte nic platit (ale samozřejmě můžete). Máte li nějaké dotazy, připomínky, či náměty, pište! Každý nápad s radostí uvítám!

Program jsem vytvořil jako ročníkovou práci ve 4. ročníku mého studia na SPŠE ve Frenštátě p. R. Od té doby už uplynulo několik let, já jsem v Delphi nepracoval a většinu věcí zapomněl. Děkuji všem spokojeným uživatelům a především těm, kteří mi napsali své připomínky a návrhy na vylepšení tohoto programu. Všechny je mám uschovány v šuplíku svého stolu, ale obávám se, že tento program se novější verze již nedočká... Kdybych se však někdy doopravdy odhodlal oprášit po letech zdrojové kódy a nějaká další verze vznikla, určitě ji zde najdete.

 

možnost stažení a komentáře uživatelů:
http://www.slunecnice.cz/product/Videoteka-Srubar/

Naposledy změněno: čtvrtek, 02 leden 2014 13:47
Fotograf David Šrubař

Fotografování se stalo mým koníčkem hned po škole. Nejvíce mě baví reportáže, většinou z kulturních akcí, plesů a koncertů. Občas fotím také svatby, děti, rodiny a páry. Na vaši akci nebo svatbu mohu přijet s mobilním ateliérem a uspořádat pro vás zábavný fotokoutek včetně okamžitého tisku fotografií nebo vám půjčit Polaroid a o focení se postaráte sami.

Internetová stránka: www.facebook.com/FotoDavidSrubar/
Více z této kategorie: « Stáhnout videotéku

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.