Menu

Z tisku

Kde byly publikovány moje fotografie, popř. jiné práce a kde se o mě zmínili?

Obecní noviny březen 2019

Že se obyčejná fotka z procházky objeví na titulní stránce obecních novin z Trojanovic, to jsem opravdu nečekal. O to větší mi to udělalo radost :). V březnových obecních novinách pak najdete i mé fotky z Obecního plesu. Takže trojanovjané, utíkejte do svých schránek. A vy ostatní si můžete obecní noviny stáhnout na webu obce Trojanovice.

Číst dál...

Obecní noviny z Kunčic plné mých fotek

V říjnovém čísle obecních novin z Kunčic pod Ondřejníkem se objevilo hned několik stran mých fotografií. Můžete se pokochat fotkami z vítání občánků a ze Dne obce. Samozřejmě i velmi potěšila reakce na mé fotky: "...to jsou úplně LUXUSNÍ fotky dokumentující, jak úžasný ten DEN OBCE to byl a hlavně, jak si ho lidi užili, ve všech věkových kategoriích. Jsem nadšená, jak se tu máme a že tu bydlím! :-)" 

Děkuji za to...

Číst dál...

1. Reprezentační ples Continental

V pátek 4. března 2016 se v nově zrekonstruovaném domu kultury konal první ples společnosti Continental. Skvělý program a skvělá hudba se postaraly o skvělou atmosféru. Já jsem měl tu možnost pořídit na plese fotoreportáž a mé fotografie se objevily také na Facebook stránce společnosti Continental - Continental kariéra Česká republika.

Číst dál...

Výstava Kouzlo okamžiku

Včera proběhla vernisáž výstavy Kouzlo okamžiku, která se nachází ve vestibulu frenštátského kina. Několik fotek je tam i ode mně, takže určitě doporučuji se zajít podívat :-). Výstava je součástí festivalu outdoorových filmů, který probíhá do neděle 24.10.2015 a proto jsou všechny vystavené fotografie se sportovní tématikou. Ode mě na výstavě najdete fotky z Mistrovství světa v bobbingu a Mini Bykekapu.

Několik fotografií z vernisáže výstavy si můžete prohlédnout v mé galerii na zoneramě

Číst dál...

HALÓ noviny 15. 9. 2006

Dne 25. srpna 2006 se kvůli nepřinivému počasí konal ve frenštátském kině první den festivalu "Frenštátské slavnosti". Protáhl jsem se tam s foťákem, abych pořídil pár fotek pro webové stránky CVČ Astra. Odchytil mě tam pan novinář Tomáš Hejzlar z kulturní redakce HALÓ novin a poprosil mě o několik fotografií pro svůj článek...

Nemohl jsem mu nevyhovět. Jelikož nemám scanner tak veliký, jaký je formát novin, musel jsem jej naskenovat na 2x. Vzhledem k malinkému písmu v novinách a již zmíněné velikosti formátu papíru jsou naskenované obrázky poněkud větší.

 

První část článku (jpg, 1,6 MB)

Druhá část článku (jpg, 2,9 MB)

Číst dál...