Menu

Z tisku

Kde byly publikovány moje fotografie, popř. jiné práce a kde se o mě zmínili?

Obecní noviny březen 2019

Že se obyčejná fotka z procházky objeví na titulní stránce obecních novin z Trojanovic, to jsem opravdu nečekal. O to větší mi to udělalo radost :). V březnových obecních novinách pak najdete i mé fotky z Obecního plesu. Takže trojanovjané, utíkejte do svých schránek. A vy ostatní si můžete obecní noviny stáhnout na webu obce Trojanovice.

Číst dál...

Obecní noviny z Kunčic plné mých fotek

V říjnovém čísle obecních novin z Kunčic pod Ondřejníkem se objevilo hned několik stran mých fotografií. Můžete se pokochat fotkami z vítání občánků a ze Dne obce. Samozřejmě i velmi potěšila reakce na mé fotky: "...to jsou úplně LUXUSNÍ fotky dokumentující, jak úžasný ten DEN OBCE to byl a hlavně, jak si ho lidi užili, ve všech věkových kategoriích. Jsem nadšená, jak se tu máme a že tu bydlím! :-)" 

Děkuji za to...

Číst dál...

1. Reprezentační ples Continental

V pátek 4. března 2016 se v nově zrekonstruovaném domu kultury konal první ples společnosti Continental. Skvělý program a skvělá hudba se postaraly o skvělou atmosféru. Já jsem měl tu možnost pořídit na plese fotoreportáž a mé fotografie se objevily také na Facebook stránce společnosti Continental - Continental kariéra Česká republika.

Číst dál...

Výstava Kouzlo okamžiku

Včera proběhla vernisáž výstavy Kouzlo okamžiku, která se nachází ve vestibulu frenštátského kina. Několik fotek je tam i ode mně, takže určitě doporučuji se zajít podívat :-). Výstava je součástí festivalu outdoorových filmů, který probíhá do neděle 24.10.2015 a proto jsou všechny vystavené fotografie se sportovní tématikou. Ode mě na výstavě najdete fotky z Mistrovství světa v bobbingu a Mini Bykekapu.

Několik fotografií z vernisáže výstavy si můžete prohlédnout v mé galerii na zoneramě

Číst dál...